Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megmenthető még ez a tablet?

Megmenthető még ez a tablet?

Figyelt kérdés

2012-ben vásároltam egy M-Tech aTAB7 tabletet, amely perfektül működött 2017-ig... Ezután nem tudtam bekapcsolni, és a mai napig nem bírtam életet lehelni bele.

Amikor csatlakoztatom a gépemhez, felismeri a csatlakozást, de magát az eszközt nem, az eseménynapló szerint ez azért van, mert nincs bekapcsolva az eszköz. Nem tudom bekapcsolni. Hogyan tudnám bekapcsolni/megmenteni róla az adatokat? Nem vagyok gazdag, hogy egy vagyont költsek rá valami adatmentő cégnél...



jan. 27. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kapcsol be egyáltalán, akkor a válasz elég egyértelmű. Akku jó, töltőn sincs életjel? Recovery sem érhető el?
jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azonnal elsőre az akksi jutott eszembe. Mit csinál, ha mondjuk legalább 24h töltöd?
jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nem olyan egyértelmű, ilyen hibát más probléma is okozhat, ugyanakkor egy akkuhiba előjeleket is mutat, azaz nem feltétlenül hirtelen áll elő.

Mindamellett, ilyenkor próbálkozik az ember, az akkuhiba kizárására is. Mérés, paralel akkuteszt, labortáp, vagy ami van a tárházban.

jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!