Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 0%-ot mutat a laptop a töltött...

0%-ot mutat a laptop a töltöttségre pedig 100%-on kéne lennie. Mi a probléma?

Figyelt kérdés
Lenovo ideapadgaming laptopom van. Egyik napról a másik egy reggel fogta magát és kikapcsolt, pedig akkor többnyire 100% körül kellett, hogy legyen a töltöttsége. Töltőn elindult, 0%-ot mutatott töltöttségre. Nem nagyon értettem a problémát, úgy voltam vele, hogy biztos valami miatt hirtelen lemerült. Közben kikapcsoltam aztán a gépet, elmentem valahova és töltőn hagytam vagy egy órára. Mikor visszajöttem, még mindig töltött, mikor bekapcsoltam még mindig 0%-ot mutatott pedig akkor már egy órája töltőn volt. A rendszer is 0%-ot mutatott, de a win11-es gépházban a grafikon pedig azt mutatta, hogy már órák óta 100%-on van a töltöttség. Egyszer csak egy kis időre megint jó lett, pár napig normálisan működött töltő nélkül, most megint 10 perc után fogta magát és kikapcsolt, és megint folyton csak 0%-ot mutat. Szerintetek mi lehet a gond? Én először úgy gondoltam, hogy biztos nem érzékeli normálisan az aksit, de most már a win11-re is gyanakszom (mivel kb csak egy hete került fel a laptopra). A lenovo oldalán lefutattam egy diagnosztikát, az szerint nincs probléma az akkumulátorral.

jan. 28. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikus tünetek. Meghalt az akkumulátora.
jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy elérte a ciklusait és a bios letiltotta az akkut, vagy alapból az akku halott.

Jó lenne valami 3rd progival megnzéni mit mutat, milyen a kondíciója.

jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

alaplappal is lehet gond


kerdesbol nem derult ki de velhetoen mar reg gari idon tuli

igy max szerviz marad


tesztelni is nehez masik akkuval pl.

ha veletlenszeruen jon elo a gond...

jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!