Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit csináljak, ha ezen az...

Mit csináljak, ha ezen az oldalon 15-16 évesek hiszik magukról, hogy jobban értenek dolgokhoz, mint a felnőttek, és emiatt teleoffolják a kérdéseket oda nem illő dolgokkal?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és kb 16 éves korom óta látogatom az oldalt. Én is ugyanolyan hülye kis pisis voltam, mint akikről beszélek.
2021. máj. 9. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pontosan tudod, mit csinálhatsz: semmit.
2021. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Veled mit csináltak akkor?
2021. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Semmit sajnos.

Én is ugyanaz a idegesítő kis hülyegyerek voltam, aki egy értelmes mondatot nem tudott hozzátenni a kérdéshez, de azért én osztottam az észt.

2021. máj. 9. 15:13
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Pl mert ha nem szóljak a kb 60 éves nagynénémnek, akkor a telefontokjáról a fédőfóliát még mindig nem vette volna le... Igaz, hogy én akkor már 20 voltam, de pont ugyanez megtörtént volna 5 évvel korábban is.


Az hogy valaki fiatal, vagy az hogy te egy kis görcs voltál fiatalon, még nem jelenti azt, hogy egy tini nem tudna itt hasznos lenni.

2021. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze, időnként tud hasznos lenni, de sokkal többet kellemetlenkedik.
2021. máj. 9. 15:23
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Az én telefonomon is rajta van még a védőfólia:) És nem vagyok 60 éves...
2021. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

6


Az szép és jó, csak én nem telefont írtam, hanem telefontokot. Konkrétan az a fajta volt, amelyiknél a ráhajtós részen van egy kis átlátszó "ablak", hogy ha csak az órát akarod megnézni, akkor ne kelljen felhajtani. Annak a védőfóliája viszont olyan, hogy van rajta egy óra (+ egyebek), szóval pont annak a megnézét akadályozza, amiért kitalálták azt a kis kivágást.

2021. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem csak a 15-16 évesekre igaz, hanem a hózászólók nagyon nagy részére is.
2021. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ide csak hülyülni érdemes járni. Én magyar- és angoltanár vagyok, egy időben nagyon rendszeresen, nem kis időt rászánva válaszolgattam a helyesírási és az angolos kérdésekre, de miután rendszeresen lehurrogtak meg lepontozgattak kb. 12 évesnek kinéző figurák, eluntam az egészet. Valami egyszerű helyesírási kérdés, van 5 válasz, 4 totál hülyeség fogalmatlan válaszolóktól, valószínűleg gyerekektől, ott mellette az én jó megoldásom, és akkor az én pontszámom a legalacsonyabb, rossz esetben még be is írogatják gyalázatos írásképpel rendelkező válaszolók, hogy a helyesíráshoz én mekkora hülye vagyok?


Franc se fog ezzel foglalkozni. A kisgyerekek, fogyatékosok és idióták boldogítsák csak egymást ezeknél a kérdéseknél, ez van, túl kell lépni rajta.

2021. máj. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül az zavar, amikor nem is a kérdésre válaszolnak, hanem elkezdenek nyomozgatni, hogy "hé te már kiírtad ezt a kérdést" meg "tuti magadnak válaszolsz más fiókkal"
2021. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!