Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lámpa töltő világító led mit...

Lámpa töltő világító led mit jelez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 15 wattos kézi lámpám ami már nem mai darab. Az a problémám, hogy már kicsit lötyög a dugó a lámpába, de nem tudom hogy a töltő az mikor tölti a lámpát. Ha csak a konnektorba dugom be a töltőt, akkor zölden világit. Ha csak a lámpába dugom be a töltőt akkor is zölden világít. Viszont ha be van dugva a konnektorba, és a lámpába is, akkor ahogy mozgatom egy kicsit a lámpába, hol zölden, hol pirosan világít. Úgy forgattam, hogy pirosan világítson, de nem tudom, hogy melyiknél tölt. A zöldnél vagy a pirosnál? Sajnos a könyve már régóta nincs meg, és nem találtam a neten sem információt róla. Ha valaki ért egy kicsit ezekhez, megköszönném ha kisegítene. Egyébként fel van töltve valamennyire mert világít rendesen. Előre is köszönöm a segítseget.


febr. 6. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tölt amikor a lámpa pirosan világít.
febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pirosnál tölt elvileg.

Csináld azt, hogy bemozgatod, hogy pirosan világítson, hagyd úgy, és negy óra múlva tapogasd meg a töltőt. Ha melegszik, akkor tölt!

febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor szerintem kell egy töltőt vásárolnom. Gondolom az kopik ki ilyenkor, és azért lötyög egy kicsit.
febr. 6. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!