Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 0-24 ben állandó világító...

0-24 ben állandó világító lámpát szeretnék, (villanykörtéset) milyet ajánlanátok erre a célra? És milyen izzóval? Linket szívesen elfogadok

Figyelt kérdés

2023. okt. 18. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a cél? Mekkora teljesítmény legyen, mekkora területet kell bevilágítani és mennyire világosra kell világítani? Kültér, beltér? stb?
2023. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Olyan kéne, mint amilyen a panelokban van és hasonló célra.

Olyan 800lumenos led villanykorte az tuti kell, de milyen lámpát ajánlanál hozzá? Falra tenném

2023. okt. 18. 22:28
 3/14 A kérdező kommentje:
Linket is kérnék, ha tudsz küldeni
2023. okt. 18. 22:29
 4/14 anonim ***** válasza:
2023. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ez is jó lehet? állandóan 0-24ben világítani?

2023. okt. 18. 23:01
 6/14 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg ez állandóan 0-24ben világítani?
2023. okt. 18. 23:19
 7/14 A kérdező kommentje:
2023. okt. 18. 23:19
 8/14 A kérdező kommentje:
A kettő közül melyik jöhetne szóba?
2023. okt. 18. 23:21
 9/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Ismersz olyan elektromos berendezést, amelyiknél felhívják a figyelmed, hogy 1 óra munka, 2 óra pihenő? Lehet, hogy van, csak nekem baromira nem ugrik most be.

Általában a készülékeknél egy idő után beáll a hőegyensúly és nem melegszik tovább, majd így mehetne akármeddig, már amíg az élettartama egyszer lejár.

Hogy mennyi az élettartam, ott leszel bajban, mert a LED-lámpák (nem izzó, nincs benne izzószál) nem épp a hosszú életükről nevezetesek.

Ha olyat tudsz kapni, aminek teljesítménye csökkenthető, úgy esetleg tovább tarthat.

(Azt nem mondom, hogy szedd szét és csökkentsd a LED-áramot, pedig az is egy lehetőség.)

2023. okt. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Amiket linkeltél meg amit én is az csak lámpatest. Olyan fényforrást teszel bele amilyent akarsz. Beltérben szinte teljesen mindegy hogy mit raksz fel.

Arra kell figyelni hogy lehetőleg ne legyen teljesen zárt a lámpatest hogy a bele rakott LED-es fényforrás tudjon hülni és ne melegedjen túl, mert akkor hamar el fog halálozni.

Olyan fényforrást kell venni amia. teljesítményéhez képest kisebb fényerővel rendelkezik, azok nincsenek túlfeszítve annyira és sokáig bírják. A templomban például a kis 3W-os LED örökmécses már vagy 5-6 éve világít... nem is emlékszem mikor cseréltem :D

2023. okt. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!