Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Javítható a rollerem?

Javítható a rollerem?

Figyelt kérdés
Még októberben volt, hogy eső volt és valószínűleg beázott a kijelző-része (a rolleremnek lejött a kijelzője, rossz volt a ragasztás). Ki volt kapcsolva a roller amikor esett és hát akkor ázott be, hazafele amikor mentem vele nem volt semmi baja. Otthon teljesen random bekapcsolt magától és felgyorsult max sebességre és nem lehetett vele se fékezni, se kikapcsolni. Aztán bátyám levitte a garázsba majd lemerítette, azóta nem volt használva. Most, hogy már jön a tavasz szeretném használni. Ma felrakom töltőre, szerintetek kipróbáljam? Benne van még a pakliban, hogy használat közben nem birok megállni vele? Ha javíttattni kell mennyi lehet a javítási ár?

febr. 25. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a roller életveszélyes, ne használd! Vidd szervizbe! Hogy javítható-e, és mennyiért, természetesen nem tudom megmondani.
febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szoval az a kerdes hogy egy ismeretlen allapotu, beazott, elkorrodalt elektronikaju, kb. kezelhetetlen villanyroller javithato-e? Biztosan, a kerdes hogy van-e ertelme, van-e hozza alkatresz vagy valami aliexpressses nevtelen csingfengcsungrol van-e szo.


Aki korabban javitgatta es elrontotta a ragasztast, az lehetoleg ne nyuljon hozza ujra.

febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ez hatalmas butaság volt, több szempontból.

Az elektrolízises korrózió minél tovább dolgozik benne, annál jobban széteszi az áramkört.

Például én ideges lennék, azonnal áramtalanítanám és szerelném szét, szárítás stb.

De vannak bátrabb emberek, akik ezt nem érzékelik.

Li-ion akkut közepes töltöttségen ajánlatos tárolni, különben gyorsabban romlik az állaga (belső ellenállása).

febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aerium a márkája
febr. 25. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Hagytad hogy az esővíz 4 hónapon keresztül korrodáljon mindent amit csak ért.

Gratulálok!

Lemerítette és úgy hagytátok 4 hónapon keresztül?

Gratulálok!

Csoda hogy nem gyulladt ki az akksi...

Az is csoda lesz ha nem tiltott le és veszi a töltést.

Én mondjuk tutira nem merném direktbe feltenni tőltőre, pláne olyan helyen ahol 10 méteren belül van más éghető anyag is.

Vidd el szervizbe és mond el nekik. Közben figyeld a szervizes arcát hogyan nyúlik!

febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Aerium, Aovo szerviz: Royalscooter szerviz. Népfürdő utca 37.
febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!