Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Üdv! Van egy régi fa dobozos...

Üdv! Van egy régi fa dobozos tv-m; aminek csak egy koax bemenete van. Már többször hallottam; hogy állítólag a set top boxot rátudnám kötni egy VHS kazetta lejátszóval a tv-re; de nemtudom hogy kell. Valaki letudná írni?

Figyelt kérdés
A set top boxnak scart kimenete van csak; a VHS lejátszónak van két scart csatlskozója (az egyik fekete a másik kék); illetve egy koax be és kimenete. Segítségeket előre is köszönöm!
márc. 27. 11:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Igen az alján valóban ott a din csatlakozó; de sajnos nincs hozzá kábelem; ezért próbálkozom a VHS lejátszóval.
márc. 27. 15:20
 12/14 A kérdező kommentje:
Az lehetséges; hogy a TV nem képes koax bemeneten keresztül fogadni a VHS lejátszóból jövő adást? Hiába hangoltam a TV-t másfél órán át; de nem talált csatornát; megpróbáltam; hogy csak a kazettának az adását jelenítse meg; de azt se találja. Ez hogy lehetséges? Pedig jó a koax bemenete; mert ismerősnél a kábeltévén kipróbáltuk nemrég.
márc. 27. 19:57
 13/14 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerűen én vagyok szerencsétlen; már nemtudom; hogy tudnám működésre fogni.
márc. 27. 19:58
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen átalakítóm, mert régen használtam .

Koax aljzat volt a tévén csak és a parabola beltérivel szuperül össze lehetett kötni és működött.

EL is adom ha érdekel.

márc. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!