Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kondenzátort villámlással...

Kondenzátort villámlással tölteni, azzal akkut hogyan lehetne?

Figyelt kérdés

márc. 28. 11:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

#30 Azért ehhez pofa kell, hogy amikor azt írom neked, amit te írtál nekem, akkor nekem azt mondod, hogy "szeretném, ha kultúráltan írnál véleményt"

Nézd, nekem sok hibám van, az egyik, hogy nem bírom a nagyképű hülyéket. Mert butának lenni, az egy dolog, benne van a természet is, a körülmények is. De hogy az még nagyképernyővel társuljon, hát, azt nagyon rühellem.

Te meg két vonalon is idiótának bizonyultál.

1. Szakmai gyengeelméjű, hogy egy példát hozzak "főleg a jelenség mérete miatt van. Amit leírtál, valószínűleg a szikránál is megvan"

2, Általános retardáltság, hogy egy példát hozzak: "ha kultúráltan írnál véleményt, nem úgy, ahogy szoktad, mert ez csak a tudatlanságodat bizonyítja" Mi köze van a lulturáltséágnak a szaktudáshoz?

Nem akartam idáig eljutni, de mi vagy te?Milyen szakmai végzettséggel rendelkezel az elektrotechnika területén?

ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
A feszültségnek van energiája, a villámlás szikrában is van, az egymás ócsárlásában is sok, energia nagyhatalom lehetnénk 😀🤣😂
ápr. 6. 11:35
 33/33 Meton ***** válasza:
100%
31-es hozza a formáját, annak ellenére, hogy egy rossz szót nem szóltam rá. Addig csinálja, amíg ki nem zárják.
ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!