Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptophoz az egér Bluetootha...

A laptophoz az egér Bluetoothal csatlakozik ma ezt véletlen kikapcsoltam így nem tudom vissza kapcsolni valakinek valami tipp?

Figyelt kérdés
Ki lett kapcsolva a touchpad mert zavart hogy az is érzékel

márc. 31. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dugj ra egy masik egeret, vagy tanuld meg hogyan kell billentyuzeterol elohivni a megfelelo ablakokat.
ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kézikönyvében leírják az ehhez szükséges billentyűparancsokat (eszközök - mint pl. Wi-Fi és hasonlók - be-kikapcsolása billentyűzetről), a touchpad is ott lesz.
ápr. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A bluetooth-ot szerintem minden laptopnál billentyűkombinációval ki/be lehet kapcsolni, vagy fizikai gombbal (nem tudom milyen régi a laptop), majd ennek utánanézel google-ban a laptopod teljes típusa ismeretében és meglesz a válaszod. Vagy bedugsz egy vezetékes egeret, vagy egy usb-s wireless egeret, annyi megoldás van.....
ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A BT-t és touchpadot a billentyűzeten tudod ki-bekapcsolni általában. Kapcsold be. Hogyan kapcsoltad ki? Pont úgy kell bekapcsolni is.
ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Fn+F1-10 - általában valamelyik.

Kézikönyvben szép táblázatot közölnek a billentyűparancsokról.

ápr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!