Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlen kikapcsoltam a...

Véletlen kikapcsoltam a ICloud-ot a telefonomon és nem engedi visszakapcsolni, mert szerinte nincs elég tárhelyem. Viszont tökéletesen müködött, mikor be volt kapcsolva, ezért nem értem. Azt hozza fel opciónak, hogy fizessek havonta....?

Figyelt kérdés
Azt hozza fel, hogy fizessek havonta, de ezt nem szeretném. Van valami másik megoldás a visszállításhoz, vagy ezt már elrontottam?

2022. okt. 26. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Iphone-od van, de nem tudsz havi 300 forintot fizetni?
2022. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Hol nincs elég tárhely az iCloudon, vagy a telefonon?

Nincs valahol egy mégse gomb? Nem kell előfizetned ha nem akarsz.

Tudnál képernyőképet küldeni az üzenetről?

2022. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

ezért jó az SD kártya


csak mert valaki kérdezte, hogy mire való?

2022. okt. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A hülye felhasználón - mint amilyen én is vagyok :D - nem segít a kártya sem, mert azt is telepakolja és utána ugyanaz lesz a probléma.


Tudnánk segíteni ha a kérdező pontosabban leírná jelenséget és küldene képernyőmentést. Lehet hogy csak egy mégsem gombot nem vesz észre valahol. Nem kényszerít rá az Apple olyanra, hogy csak előfizetéssel használhasd a telefonodat.

Azt sem tudjuk hogy mi van tele? Az iCloud fiók, vagy a telefon? Azt sem tudjuk, hogy mi van bekapcsolvaaz iCloud mentésnél. Gondolom minden, ezért pofázik, hogy nem fog elférni az iCloudon az összes adat amit fel szeretne tölteni. Ki kellene kapcsolgatni ami nem kell. Meg a fotókat is ki kellene kapcsolni hogy ne töltse fel.

Bőven elég az 5GB iCloud tárhely, csak kicsit menedzselni kell. Nálam 2 iPad 1 Mac és 1 iPhone van és 3 GB-t használok.

2022. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azóta megoldódott valahogyan, de köszönöm a válaszokat.
2022. okt. 27. 10:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem segít a kártya sem, mert azt is telepakolja és utána ugyanaz lesz a probléma."


"Bőven elég az 5GB iCloud tárhely"


128 GB kártya nem jó, 5GB bőven elég

???

2022. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Foglalkozni kell a tárhellyel néha. Az nem jó ha mindig veszel nagyobb kártyát, mert sosem lesz vége, mindig telepakolod. Aztán nem tudod mitől szaggat a telefon. Mert szegény próbálja beolvasni a 40ezer képet a lassú kártyáról... De még az iPhone is belassul ha nagyon telepakolod. Kell egy kis önkontroll, mert úgy jársz mint a kérdező. Vagy mint én múltkor... kiírta a gépem, hogy nem tudja törölni a kukát, mert nincs elég szabad hely. :D

2022. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem volt sok képem.
2022. okt. 27. 11:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a képek számítanak!

Kb mindent fel akar tölteni a telefon. A jegyzeteket, kontaktokat és a sok alap dolgot a telefondról. Aztán az emailek is ezt a tárhelyet foglalják és a whatsapp, messenger és hasonló appok is töltögetik felfelé a mentéseket. Ezért mondom, hogy át kell nézni és ki kell kapcsolni a p..tsába ami nem kell. Ráadásul ha letöltesz valami appot az na eséllyel törlés során nem törli ki maga után a szemetjét és csak gyúlik a sok felesleges bit meg bájt.

2022. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hogy oldódott meg?

Nálam is ugyan ez a helyzet.

Van mégse gomb arra mikor feldobja hogy fizessek de nem történik semmi. Nem tudom visszakapcsolni és kész :/

2022. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!