Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy kell használni egy...

Hogy kell használni egy e-book ot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne hogy ha van egy ebookom akkor arra külön meg kell hogy vegyem mindegyik könyvet? Vagy hogy működik

ápr. 1. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az újabbakat igen, a régieket nem, mert a szerzői jog a szerző halála után 70 év után elévül. Így lettek idén szabadon felhasználhatóak Rejtő Jenő művei.

A költség az olyan 10-16 dollár körüli az amazonon. Hgy ez mennyire fáj, az nyilván attól is függ, a fizetési ranglétrán hol állsz, milyen gyorsan olvasol.

Azonban a prózai valóság az, hogy vannak kalózoldalak, ahonnan le lehet tölteni kurrens könyveket is.

ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Én egy könyvért sem fizettem.
ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is lehet rátölteni már meglévő mondjuk pdf., epub, .mobi fájlokat?
ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 De lehet. Kolléganőmnek én szoktam konvertálni egy időben, meg összefűzögetni a különböző csoportokból összetarhált romantikus vackait.
ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem is lehet rátölteni már meglévő..."

Bocs, érdekelne, hogy ezt miből gondoltad? Már csak azért, mert az egyetlen hozzászólás az enyém volt előtted, a #1-es. Én meg ilyent nem akartam írni.

ápr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az olvasónak van internetkapcsolata (wifi), akkor regisztrálsz egy fiókot, és e-mailben küldheted a könyveket. Ha van rajta Bluetooth, akkor azzal tudsz másolni. Ha egyik sincs, kábellel csatlakoztatod a számítógéphez.
ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak helyek, ahonnan néhány, vagy minden könyvet, vagy "annak látszó dolgot" ingyen le lehet tölteni. Ha nem tetszik a választék, a neten is van egy csomó hely, pl. könyvesboltok, ahol pénzért tudsz ilyeneket venni. De pl. Kindle-re hosszabb cikkeket is el lehet küldeni, amiket otthon nincs időd elolvasni.
ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!