Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen számológépet érdemes...

Milyen számológépet érdemes venni, amit az érettségin is lehet használni?

Figyelt kérdés
Egy jó minőségű és érettségire(és addig is) megfelelő számológépre gondolok.

febr. 14. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én vagy a Casio FX sorozatból választanék grafikus tudományos kalkulátort, vagy HP Prime, vagy Texas Instruments TI-Nspire CX II-T CAS, de ha kisebb a keret, akkor TOOR TR-523.


Nekem 1991 óta van egy Casio fx-7000G és a mai napig tökéletes. Végig csináltam vele az összes tanulmányaimat és még a 21. században is tökéletesen megállja a helyét. Ha mostani komolyat veszel, az is sokáig jó lesz.

febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sharp EL-W506T (500+ funkció)

[link]

A hasznos funkciókat listázd ami neked kell. Integrálás, differenciálás, 8-as, 16-os számrendszer, képlet megoldás funkció, nem valós számok stb...

febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fogsz érettségi után foglalkozni?


Ha nem műszaki vagy matematikai pályára mész, akkor a legolcsóbb tudományos szgép is megteszi.

febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Müller Drogerie bemész és tudsz böven választani.
febr. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van: Casio fx-991CE X, ez még egyetemen is kiszolgál és gimiben is lehetett használni érettségin. Nem egy vagyon, most olyan 10k körül van, de nagyon jó minőségű, megvan már vagy 10 éve és még egyszer nem kellett elemet cserélni benne (napelemesen is működik).
febr. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!