Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tiktok-on lehet email címmel...

Tiktok-on lehet email címmel regisztrálni?

Figyelt kérdés
ápr. 10. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, én is úgy regeltem, azzal is lépek be és a jelszóval.
ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
A kínai kormánynak minden milyen adatot adsz meg, csak adat legyen, hogy később manipulálni tudjanak vele :)
ápr. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
minden->mindegy
ápr. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Kínai szerverek, szingapúri tulajdonos, amerikai befektetők, orosz programozók, stb... Az amerikai szolgáltatók ugyanezt csinálják? Ugyanezt. Ugyanígy tárolnak rólad minden személyes adatot? Hát persze. Egyformák? Neeeem, az egyik jó és szép, demokratikus adatgyűjtés, a másik gonosz diktatúrikus. Én jobban félek a facebooktól és a google-tól, mert azok jobban benne vannak a mi életünkben.
ápr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Teljes mértékben kínai 😂 Elég nagy különbség van kormány által gyűjtött és magáncégek által gyűjtött adatok között ;)
ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!