Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Na most akkor regisztráltam a...

Na most akkor regisztráltam a tiktokra vagy nem regisztráltam?

Figyelt kérdés

Laptopról akartam regisztrálni. E-maillel. Kérte az életkoromat, az e-mail címet, jelszót, majd elküldte a 6 jegyű hitelesítési kódot. Beírtam, tovább engedett. Itt viszont sehova tovább. Telepíttetni akarta az alkalmazást mobilra. Telepítettem, ott nem engedett be. Helytelen adatokra hivatkozva. Laptopon is próbáltam belépni, ott sem. Itt meg azt írta, valami hiba történt, próbáljam később újra. És ami a fura, hogy felhasználó nevet nem is kért regisztráláskor.

Na most ilyenkor mi van? Regisztráltam? Nem regisztráltam? Valamit elszúrtam? Vagy ő nála van a hiba? Van valami tanácsotok? Köszönöm ha van ötletetek.



2023. okt. 27. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Probalj meg megegyszer regisztralni, de telefonrol. Ugyan azt az email cimet elvileg engedni fogja.
2023. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, valóban működött amit írtál.
2023. okt. 27. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Emberek tényleg önként adják meg személyes adataikat a kínai kormánynak wow
2023. okt. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!