Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tiktokra valós névvel, vagy...

Tiktokra valós névvel, vagy fiktív felhasználónévvel szoktak regisztrálni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 19. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy.
2023. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Saját nevemen vagyok
2023. szept. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiktív hogy tudjak bármit kommentelni anélkül hogy kiderüljön hogy én vagyok az
2023. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Saját néven. Kiss János.
2023. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiktív. És általában fiktív neveket látok.
2023. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2023-09-25 napjától szinte már teljesen mindegy is, hogy milyen néven regisztrálsz. A kapcsolati adatokról, amelyekről egészen eddig az időpontig dönthetett a felhasználó, hogy javasolja-e más felhasználóknak, már nem lehet majd megkerülni. Egyszóval a tiktok hozzáférést kap a névjegyzékhez, perverzürge kiéli magát és csúnyákat kommentel a lányoknak. Ezután egyszer csak azt fogja észrevenni, hogy az ajánlásai tele lesznek ismerős arcokkal, a névjegyzékéből készült a listával. A főnökétől kezdve a feleségén át, a munkahelyi kollégákig. Amit ők másik oldalról ugyanúgy látnak, hogy hoppá itt egy fake fiók a múltkor láttam perverzkedni a lányokkal.. és szűkült a kör. Fogja tudni, hogy az ismerősei között van valami perverz állat. Ha majd túl sokszor dobja fel, akkor lehet egy igen közeli ismerős profilja. Persze pontosan ekkor sem fog kideülni, de mivel szűkült a kör, talán könnyebben ki lehet majd következtetni. Én ezért töröltem le a profilom.
2023. szept. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!