Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan eszköz, ami kicsit...

Van olyan eszköz, ami kicsit meg tudja nyomkodni/masszírozni a hátizom-lapocka környékét? Ha igen, hol érdemes rendelni?

Figyelt kérdés
Nincs semmi bajom, csak néha a vállam még ugyan megtudom masszírozni magamnak valamennyire és nagyon jó érzés, viszont az említett részeken kb csak annyit tudok, hogy az ujjcsontom végighúzkodom és már az is jó érzés. Ez alapján jó lenne valami masszírozó mert biztos jót tenne.
ápr. 17. 01:06
 1/3 anonim válasza:
smr henger
ápr. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legjobb az ilyesmire egy jó kezű masszőr.

(Én finoman(!) az ajtófélfának dőlve szoktam megpattogtatni, megdörzsölgetni a lapockámnál felgyülemlő és fájó mialgiás csomósodásokat, ha nincs kéznél masszőr.)

Van ez a befekvős cegarem gép is, jó drága cucc és hát azért nincs olyan hatása, mint egy ügyes masszőrnek.

ápr. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Aktív Szál ***** válasza:

Nekem egy ehhez hasonló van, a célra pont megfelel, de egy jó masszőrt nem helyettesít:


[link]

ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!