Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ennyire kockázatos, hogy...

Ennyire kockázatos, hogy jófágáson előre utaltam a szállítási költséget?

Figyelt kérdés

Nagyon jó áron találtam egy ps5-öt, de sajnos túl messze volt tőlem. Felhívtam az eladót, korrektnek tünt, és végül abban egyeztünk meg, hogy előre utaltam neki 3e forintot a szállításra, és azt levonjuk az utánvétes árból. Vasárnap beszéltem vele, hétfőn feladta és most 2 órája kaptam meg. Minden rendben, müködik, kipróbáltam. Egy haver meg most azt mondja, hogy jó hülye voltam amiért előre utaltam a pénzt, mert 99%-ban csak átvernek.

Valóban ennyire veszélyes jófogásról vásárolni, és csak szerencsém volt?



ápr. 17. 12:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azért 3e ft szerintem nem sok, tekintve, hogy az eladó is kockázatot vállal, mert ha a vevő nem veszi át, akkor bukta szállítási díjat, meg legalább 1 órát is elcseszett a csomagolással a meg a postára járással. Csak a szük családi körömből kapásból tudok legalább 2 embert mondani, akik a netről innen-onnan rendeltek valamit, aztán másik shopban táltak olcsóbban, és az első rendelést át sem vették.
ápr. 17. 13:34
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
11: "Csak a szük családi körömből kapásból tudok legalább 2 embert mondani, akik a netről innen-onnan rendeltek valamit, aztán másik shopban táltak olcsóbban, és az első rendelést át sem vették." - tehat nem korrektek.
ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%

#8 Akkor ennyi erővel te soha ne vegyél semmit, mert az utánvét sem garancia semmire, hiszen kifizeted és lehet, hogy egy darab tégla van a csomagban...


Vannak még tisztességes emberek, hiába sok a csaló.

ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
32%

Megsúgom a csalóknak pont az a lényege, hogy tisztességes embernek adja ki magát, és még a jófogás is figyelmeztet, hogy ne utalj előre, utánvét esetén pedig futár előtt nyisd ki.

És a lényeg, hogy max cégben bízhatsz, magánemberben nem

ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!