Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen jó házi projektort...

Gothicfan kérdése:

Milyen jó házi projektort érdemes venni?

Figyelt kérdés
50 e korul gondoltam, es lehetoleg ne zugjon nagyon hangosan, valaki tud ajanlani valamj jot?

ápr. 19. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Négyszeresébe kerül egy belépőszintű projektor vászon nélkül.
ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát... használtat?

[link]

Jót biztosan nem!! És kalkuláld bele, hogy izzócsere meg ilyesmik. Video bemenetre figyelj még... amin nincs legalább hdmi, az instant kuka, mert annyira régi.

Ja, és ventilátorcserével is számolj, mert egyik sem lesz csendességre optimalizálva. És az is tuti valami diy megoldással lesz beletákolható... 5-10 ezer egy jó csendes noctua venti.


Vagy nem tudom... nem 500 ezret akartál írni?

ápr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Annyira tudtam amikor rákattintottam a kérdésre, hogy valami nevetséges összeget fogsz írni.

50 ezerért jó házi páleszt vegyél, ne projektort!

ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs ebben a temaban..

Azert lennenek kerdeseim :)


Fenykep es filmnezegetsre szeretnem, otthonra, nem nagy szobaba.


Feher fal nem eleg? (+sotetites)

Mit kell nezi? Minnel tobb lumenes legyen? Mit takar ez az égő csere?

Nehez cserelni ezeket? Vagy csak pl egy noname projektroba egot talalni lehetetlen?

Mit nem tudnak pl az ilyen gepek mint egy 200ezres?


[link]


[link]


[link]


Jelenleg egy kis TV van itthon es gondoltam hangulatosabb meg “nagyba” mozizni, csaladi kepeket nezegetni jobb ilyeneken.

Koszi a valaszokat elore is!

ápr. 20. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!