Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows ujra telepitésnél...

Windows ujra telepitésnél hogy kell azt megoldani h egy adott játék megmaradjon?

Figyelt kérdés
Egy hdd-m van szvl athelyezni meg nem tudom..
2018. szept. 6. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem formázod azt a HDD-t, akkor megmarad. Más kérdés, hogy nem biztos, hogy fog működni, mert kellhetnek neki az installáláskor beállított egyéb dolgok, amik az új rendszerrel elvesznek. Inkább telepítsd újra majd.
2018. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Takysoft ***** válasza:
32%

"Egy hdd-m van szvl athelyezni meg nem tudom.."


Teljesen mindegy, a Windows az SSD-den van.

Olyat HDD-re nem szabad.


Amúgy.... összetett kérdés.


Steam-es játéknál például egyszerűen visszamásolod az új steam mappába, és letöltéskor észre fogja venni, hogy ott vannak a féjlok, beellenőrzi őket, és kész.


Ha nem telepítős a játék, akkor szintén másolható.


Ha saját telepítője van, akkor ahogy írták is, nagyon játékfüggő, de érdemes újratelepíteni.

2018. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy HDD, egy partícióval?
2018. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Windows 10-et már felesleges újratelepíteni, ott van az alaphelyzetbe állítás opció. A Játékot meg rakd külön partícióra és elvileg futni fog az alaphelyzetbe állítás után is.

[link]

2018. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Robivosi ***** válasza:
Nem tudom egyesek miként értelmezték az egyértelmű kérdésedet... de én se SSD-t, se több partíciót nem olvastam. Szóval gondolom az a baj, hogy nincs meg a játék telepítője. Mielőtt a Windows-t telepíted oszd meg a hdd-t két partícióra. Pl: Aomei, vagy Particio Manager, stb. progival. Ezek adatvesztés nélkül elvégzik a feladatot. Ez mindenképpen ajánlott. A játék már más kérdés. Partíciónálás után másold át az új (valószínűleg D lemezre) a játék mappáját. Aztán windows telepítés után másold vissza oda, ahol eredetileg volt. Nem tudom milyen játék, de szinte biztos, hogy telepítésekor módosította a registry-t. Azt még a windows újra pakolása előtt meg tudod nézni a Futtatásba beírt regedit paranccsal.
2018. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5: a szétpartícionáláshoz sem kell már 3rd party cucc. Tudja a Windows is:

[link]

2018. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazabol win 7 em van! Es 10re akarok frissiteni.. Es nem maga a jatekot hanem a telepitojet szeretnem megtartani.. (The witcher 3)
2018. szept. 6. 15:21
 8/11 Robivosi ***** válasza:

#6

Hol olvastál Windows 10-t??? Vagy vaksi vagyok???

2018. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jabocs, mindig elfelejtem, hogy van aki még Win7-et használ. Nekem már kb. olyan távoli emlék, mint az XP.
2018. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9es, hat en szerettem a windows 7 et,azert maradtam ennel,de mar váltanom kell.
2018. szept. 6. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!