Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vegyek irodai laptopot vagy...

Vegyek irodai laptopot vagy vegyek ipadet keyboarddal?

Figyelt kérdés

Most kezdem el a mestert és utána munkaerőpiacon szeretnék tovább folytatni az eszközzel. Vehetnék laptopot de attól tartok hogy csak pénzkidobás lenne mivel van otthon asztali gépem, másrészt ha olyan állásom lesz ahol home foficet biztosítanak akkor kapok céges laptopot. Viszont tabletet olcsóbban szerzem és mivel őszig várok és gyűjtöm a pénzt, addig kijön az új generációs Ipad, ami kb 200körül lesz, és veszek hozzá tollat meg billentyűzetet és mivel apple, így több évig gördülékenyen fogom használni multitaskingokra. Nekem annyi számít, hogy office menjen, amit a tablet is biztosíthat, többi meg az asztali gépemen.

Mit szóltok jó ötlet ez, vagy ti mit tanácsoltok, ajánlotok nekem?



máj. 27. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Mondanám hogy akkor legyen iPAD (magamnak mondjuk nem vennék, de nem is nekem lenne) viszont most gyorsan ránéztem a boltra és billentyűzettel és ceruzával, 64 GB-os ipad 336.000 ft. Az új generacio valszeg több lesz. És akkor csak wifi van benne, internethez hotspottal kell majd szorakoznod. A netes verzió újabb 70.000 ft
máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ez a sima ipad, nem az Air, nem a pro.
máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Billentyűzetet azt neten külön találok Bluetooth funkcióval, nem veszek magic keyboardot mert drága.
máj. 27. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a szempont, ha az ár nem fontos akkor jó az iPad.

Ha fontos akkor erre a use-case-re egy használt ultrabook + Wacom tábla is megfelel és megtudsz spórolni egy csomó pénzt.

Nem mellesleg kapsz egy sokoldalúbb eszközt, az iPad a rendszere miatt eléggé korlátolt sajnos. Ha MacOS lenne rajta, akkor még jó is lenne.(elég nagy is az elégedetlenség, amikor még a Pro-ra is az a vacak OS kerül, csak azért, hogy fogyjanak a Macbook-ok is)

máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!