Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék bejelentkezni...

Hogyan tudnék bejelentkezni az msn-emre?

Figyelt kérdés

Amikor próbálok bejelentkezni azt írja ki, hogy a szolgáltatás átmenetileg nem elérhető, ha pedig a windowslive.com-on próbálnék valamit is csinálni, akkor a következőt írja ki:

This profile is temporarily unavailable

You may have posted content to your Profile (often unintentionally) that violates our Code of Conduct. Check your Hotmail Inbox or the inbox associated with your Windows Live ID for messages from support.


If you are still not sure why your Profile is unavailable, please contact Windows Live support for additional assistance.

Kérlek segítsetek! : /


2010. dec. 18. 18:32
 1/8 anonim válasza:
jelszó?
2010. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
www.ebuddy.hu
2010. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a jelszó szinte biztos, hogy stimmel..(nem felejtettem el,többször is próbáltam bejelentkezni,tehát nem is gépeltem el )..és a bejelentkezést se ebuddyn, se iloveim.com-on nem engedi :S de azért köszönöm az eddigi válaszokat.
2010. dec. 18. 18:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt írja, hogy valószínűleg a profilodon sértő tartalmat helyeztél el, amiatt letiltottak.

Tartozik minden Windows Live azonosítóhoz egy Hotmail fiók, oda beléphetsz, és ott lehet hogy találsz további infót, ha nem, vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal a további segítségért.

2010. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi. :) beadott valami oldalt, csak mondjuk nem tudom hova lehetne írni..
2010. dec. 18. 19:40
 6/8 A kérdező kommentje:
hmmm...oké, feladtam :S Valaki tudja, hogy hol lehet windowslive.com-on törölni az msncímet, és egyúttal az accountot?
2010. dec. 18. 19:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos, megtaláltam nagy nehezen...de az a probléma, hogy az adataim meg fognak maradni...változtatni nem engedi.A blokkolás meg valószínűleg azért jött létre, mert valami vírusküldözgető felhasználta az msncímemet. (Elolvastam jobban az okokat, amiket az emailemre küldtek, és ez a legvalószínűbb.)Valami ötlet? : /
2010. dec. 18. 20:03
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!