Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tudok bejelentkezni...

Nem tudok bejelentkezni facebookra jelszóváltoztatás miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jelszót változtattam, de nem tudtam bejelentkezni legközelebb se az új, se a régi jelszóval, ezért rákattintottam az elfelejtett jelszó linkre. Az ezáltal történt újabb jelszóváltoztatás után se tudok bejelentkezni se a legújabb, se az új, és se a régi jelszóval! Segítsetek kérlek szépen!!!
2011. aug. 18. 20:12
 1/1 anonim válasza:

Ez csak elgépelés lehet.

Ha kéred az elfelejtettet kapsz egy mailt onnan tovább facere ott megadod az új jelszót és már bent is vagy.

Ha jól értem akkor te kilogolsz és utána nem tudsz újra belépni. Belogoláshoz az az email címed kell amire kaptad az elfelejtett jelszós levelet + a legutoljára megadott jelszó.

Én csak elírásra tudok gondolni, de ha még pár próbálkozás után nem sikerülne akkor nézelődj <a href="https://www.facebook.com/help/?tab=browse">itt</a> / keresd fel a facebook staffot.

2011. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!