Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem értem. :S Megbízzak ebben...

Nem értem. :S Megbízzak ebben a hirdetésben?

Figyelt kérdés

[link]



vagy van még egy másik is



[link]


Nem kamu? Vagy miért ilyen olcsó?


2011. jan. 1. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Én annyit tudnék javasolni, hogyha teheted inkább menj el személyesen, ha belemennek és kérj kipróbálási lehetőséget.

Esetleg azért lehet hogy ilyen olcsó, mert vagy lopott, vagy esetleg valakinek ilyet vettek ajándékba, vagy kapott ajándékba és kettő felesleges. Még ilyenekre tudok gondolni. Meg olvasd az expressz oldalán, hogy mi lehet tenni ha nem a képnek megfelelő a termék, vagy ha nem működik stb. Lehet a szabályzatában le van írva mi ilyenkor a teendő. De azért a legbiztosabb a személyes megnézés és kipróbálás.

2011. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Debreceni vagyok, sajnos személyes találkozásra nincs lehetőségem :S. A vatera úgy csinálja, ha nem azt kapjuk amit vettünk kifizetik, és pert indítanak.
2011. jan. 1. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Vigyázat!! Nemrég jelent meg egy felhívás, miszerint az expressz hasábjain gyanúsan olcsó MacMinit árulnak.

Nem létező angliában bejegyzett cég próbálkozik, itt a link:

[link]

2011. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Átverés az egész. Elég ránézni a fordítórobot által barkácsolt szövegre. Mi az, hogy condition: új?


Véletlenül se dőlj be neki, terméket sosem kapsz.

2011. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!