Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízzak benne vagy ne?

Figyelt kérdés
Találkozni akar velem egy srác,de félek a csalódástól,mert már eleve csalódással kezdődik.A legjobb barátja (nő) állandóan cukkol,olyanokat mond nekem hogy a srác mindenhova megy bulizni ahová ő,hogy miatta van ébren sokáig hogy neki írogasson ,meg oda van érte stb.Ezt elmondtam a fiunak,de a csaj mellett áll és szerinte csak hülyeségeket képzelek.Ma is találkozhattunk volna de inkább haverozni ment,ez a csaj is ott lesz.Tudom a hogy a fiunak nem jön be a csaj mint nő.De mikor mondtam hogy nekem mi esik rosszul ezzel kapcsolatban egyszerüen lehülyézett a csávó,ezután gyorsan lefixálta velem a randi időpontot (jó messze még) és elköszönt.Az esik neki rosszul hogy nem bízok benne,de nem bizalom kérdése ez,ha most nem érdekli ha más szekál,sőt igazat is ad neki hogy én vagyok a hülye,akkor később mi lenne ebből?Még nem találkoztunk,de így nem is merek.Engem nem hívtak ide bulizni,erre is azt mondta a srác hogy én tehetek róla hogy nem szeretnek.Nos akkor ő miért akar találkozni velem?Ha engem nem szeretnek és én tehetek róla akkor ő mit akar?Izélni ?
2011. aug. 13. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Röviden. Ha akarnának összejöhetnének. Te viszont már most féltékenykedsz, pedig még sehol semmi.Ez a vonat elment max egy"izélés".
2011. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire problémázol,akkor el se kezdd!

Azért cukkol a csaj,mert látja,hogy vevő vagy a hülyeségére.

Engem is zavarna,már biztos megagyaltam volna.A pasit meg lesz@rnám magasról...Biztos vannak jobb pasik is nála,akik nem ilyen problémásak...nézz körül.

2011. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem féltékenykedek.Ez a nő RONDA.FÉRJNÉL VAN .2 GYEREKE VAN.Csak engem szekál ezt pedig a srác helyesnek tartja.
2011. aug. 13. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
nos akkor nem vesz komolyan hagyd ott.
2011. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csajszi,akkor ne foglalkozz vele...valószínű,hogy csak rajtad nevetnek...
2011. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2011. aug. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!