Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A digitális géppel csinált...

A digitális géppel csinált fényképek meddig "állnak el"?

Figyelt kérdés

Tudjátok régen a papírképeket az albumban a nagyszüleink,szüleink majdnem emberöltőkig őrizték.

De mi a helyzet manapság,amikor a fotók már nem papíron,hanem adathordozókon vannak?

Nem károsodnak mondjuk 50 év alatt?

Meg fogjuk tudni mutatni mi is az unokáinknak őket?


2011. jan. 27. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen még tovább is csak attól függ min tárolod egy rosszabb minőségű cd 30-50év vagy hdd meg sérül nem is működik évtizedekig de ha egy életartam garanciás pendrive vagy megmória kártyán tartod védve 100 évig is elál vagy mégtovább persze addig lehet hogy lessznek biztonságosabb megoldások is.

Mindenesetre ez jobb mint egy bepenészedett molyrágta régi fotoalbum

2011. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
úgy tudom a legjobb minőségű cd dvd is tönkremegy 5-10 év múlva. szóval szerintem ne lemezekre írd ki a képeket.
2011. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a CD-DVD az nem jó,hanem inkább használjak pendrive-ot?
2011. jan. 27. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy vegyél jó minőségű foto DVD-t(kodak)

Ezeket direkt erre tervezték,jó ideig használható.

Ettől függetlenül egy idő után át szokták másolni az állományt új adattárolóra.

2011. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen, szerintem inkább pendrive-ot. ráadásul viszonylag olcsó pl egy 4GB pendrive, amire nem kevés kép fér.
2011. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!