Hogyan kell a "Digitális" fényképezőgépből (Samsung S760tip) fényképek kitörölni?

Figyelt kérdés
A számitógépre - egy pontos leirás alapján - sikerült a fényképeket álmásolni.A géphez kapott kezelési leirás alapján, nem tudom a képeket kitörölni.Először kellene, ha valaki pontos leirást adna, később már ennek alapján menni fog.
2009. aug. 16. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
néztem képet hogy melyik ez a kamera. [link] ha ez az akkor lépj be a legalsó gombbal a képekhez (egy play gomb-hoz hasonlit) válaszd ki a képet és aztán az Fn gomb, mivel ott van egy kuka jel. általában minden kameráról igy tudsz törölni. nekem is samsungom van és már millió képet tudtam törölni
2009. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez az egyenkénti törléshez jó, no de én több mint háromszázat szeretnék egyszerre törölni.
2009. aug. 16. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:

A menüben keress olyat, hogy formatálás vagy formázás menüpontot.

Ezzel tudod leformázni a memóriakártyát.

2009. aug. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azzal az egész memóriakártáyt törlöd. törlésnél alul talán kiirja hogy több kiválasztása vagy valami és ott kijelölöd a képeket
2009. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18:55--ugye egyetértünk,ez egy bizonytalan válasz, mindettől függetlenül, a jó szándékodat köszönöm.
2009. aug. 17. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!