Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az Apple legtöbb termékét a...

Az Apple legtöbb termékét a kinai FOXCONN üzemeiben állitják elő?

Figyelt kérdés
Már rengeteg helyen olvastam és megszeretnék győződni erről a tudomásomról Bevallom nagyon csalódnék, hogyha az Istenitett Apple termékei Kinában készülnének és még erre mondják, hogy lehet vele nyálat verni?
2011. febr. 9. 15:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Például itt is azt irja:


[link]

2011. febr. 9. 16:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindent Kínában gyártanak. Ez természetes.
2011. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hol gyártják, amerikában is lehet szart gyártani, a lényeg a minőségellenőrzés.
2011. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már nem azért de eddig sem volt titok, hogy az Apple nem gyárt semmit. Mindent külső cégektől szerez be, például Samsung is gyárt neki. Nagy haszonnal dolgozik az Apple de csak a nagyon istenített IOS miatt adhatja drágábban a termékeit, mert amúgy semmiben nem különbözik más gyártók felső kategóriás termékeitől.
2011. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kínainak nem sok köze van ahhoz, hogy egy gyártósor hogyan nyomja az áramkört, szerintem a lehető legkorszerűbb eljárásokkal lehet csak egy ilyen készüléket legyártani. A különbség csak a felhasznált anyagok minőségében rejlik, annak pedig végképp nincs jelentősége, hogy helyileg hol a gyár.
2011. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És? Attól még Designed by Apple in California :D
2011. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam egy magyar gyárban és az itt készült termékekre is nyomtuk rá a Made in Japan címkét.
2011. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!