Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Használ valaki EPSON STYLUS...

S.Ági kérdése:

Használ valaki EPSON STYLUS DX 4400 nyomtatót?

Figyelt kérdés
Egy kis segítségre lenne szükségem! Nem tudtunk vele nyomtatni,elvittük szerelőhöz,ő azt mondta minden ok a géppel! Hazahoztuk,mi mégsem tudunk vele nyomtatni! Lehet én csinálok rosszul valamit? -De akkor hogyan kell használni? A papír átmegy rajta,de üres mikor kiadja! Miért nem tudom használni ha minden ok vele?
2011. márc. 3. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A szerelő nyomtatott is vele, vagy csak rávágta, hogy jó?

Ha fénymásolni akarsz vele, akkor kinyomtatja?

Ha fénymásoláskor se nyomtat, akkor ellenőrizd, hogy a festékkazettákról le van-e tépve a védőfólia! Ha a sárga színű fólia rajta van, akkor nem kap levegőt, és nem folyik ki belőle a festék!

Minden driver fel van telepítve? Ez általában automatikusan megtörténik, ha berakod a CD-t.

XP esetén a Start menü-> beállítások-> nyomtatók és faxok alatt a jó nyomtató van alapértelmezettként beállítva?

2011. márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de én nagyon buta vagyok ehhez! Elvileg nyomtatott vele,mert benne volt egy papír amit elvileg ez a nyomtató csinált! Használtan vettük,volt 2 lemez is hozzá,de az internetről töltöttünk le hozzá egy illesztő programot! nem is azzal van a baj,elkezdi a nyomtatást de üresen jön ki a papir! Fénymásolni hogy kell vele? van itt annyi gomb! Melyiket nyomjam? (vagyis csak 3) -de nem tudom,hogy működik! :-(
2011. márc. 3. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
A használati utasítása rajta van a CD-n!
2011. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. márc. 4. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!