Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki segítsen mert szétrobba...

Valaki segítsen mert szétrobbanok? SOS

Figyelt kérdés

Vettem egy Epson Stylus DX7400 nyimtatót. Vettem bele új tintákat, rátelepítettem a gépre. Ez eddig könnyen ment. Akartam vele nyomtatni, de nem megy. Azt írja ki, hogy az eszköz telepítése nem jó. Elvittem szervízbe (géppel együtt) ott működött. Visszahoztam megint nem. Már elkezdett villogni a tinta lámpája is, hogy üres. Gondoltam veszek bele újakat. Vettem, beraktam, de megint nem jó.

3-ra kéne vinnem egy fontos nyomtatványt, de így képtelenség. Nyomda ma nincs nyitva.

Mit csináljak?


2011. márc. 4. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

a baj ott kezdődik a epsont vettél. nekem is volt és mikor kifogyott az ajándék tinta akkor a másikkal nem csinált semmit.

dobd fel v aterára v expresszre mint hibátlan uj készülék és vegyél 1 hp-t

2011. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Olga néni ***** válasza:
Küld el egy havernak emailben a nyomtatni valót, nyomtassa ki, menj el érte. A nyomtatódat pedig vidd vissza a boltba, és kérd vissza a pénzed.
2011. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

telepítsd újra.


működnie kell, valami beállításod nem megfelelő.

2011. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!