Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A panel házak ajtaja minősülhe...

A panel házak ajtaja minősülhet hírdetési felületnek?

Figyelt kérdés

Ma mondta a közös képviselőnk, hogy oda nem tehem ki, (mert nem hírdetési felület), hogy eladó a lakásunk és hogy ő már mást fel is jelentett, aki valami hírdetést ráragasztott.

Létezik ilyen jogszabály? Már annyira útálom ezt a komát, úgy csinálja, mintha az övé lenne az egész ház. Állandóan a sarkunkban van, mikor és mit csinálunk. Pedig én már több helyen láttam kiragasztva ilyen és hasonló "cetliket", csak nálunk nem lehet?


2011. jan. 17. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy máshol nem tartják be, ez a szabály létezhet.
2011. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké, hogy létezhet, de akkor hogy szól? Hogy keressek rá, mert én nem találtam a neten.
2011. jan. 17. 14:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Na erről fogalmam sincs. Kérd meg a közös képviselőt, hogy mutassa meg. Esetleg valami ilyen dumával, hogy hol találod a társasházakra vonatkozó szabályokat, mert szeretnéd, ha a jövőben nem adódna ilyen kellemetlenség amiatt, hogy nem vagy tisztában velük. Szerintem el fog olvadni :D:D
2011. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs sok marketing értéke ha a bejárati ajtóra rakod. Ha van üzenőfal tedd ki oda, valamint az ablakba egy nagyobb táblát telefonszámmal, onnantól fogva nem jelenthet fel, mivel a te saját tulajdonod. Valamint adj fel több helyen hirdetést, beszélj a szomszédokkal. Marketinges vagyok, de régebben ingatlanoztam ha kell valami segítség csak dobj rám egy emailt, nyugodtan kérdezhetsz. Jahh, nem pénzre hajtok, nem azért mondom. :) szívesen adok tanácsot.
2011. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Balumacika!


Azért akartam kirakni a bejárati ajtóra, mert a közös képviselőnek az alagsorban van az irodája és kb. 20 társasház lakói járnak oda befizetni stb. és egyébként szinte mindenki ezt a bejáratot használja. Talán egy kis rosszindulat is belejátszik, mivel pár napja megkérdeztem telefonon, akkor igent mondott rá, ma meg nemet és hogy le fogja szedni, ha megpróbálom oda tenni. Persze újságban is megjelenik, meg a neten is, de én még ezt gondoltam, hogy jó lehetőség lenne. Egyenlőre az ablakra/erkélyre nem akarom kitenni, hogy eladó, még csak most kezdtük árulni a lakást, nekem az már úgy tűnik, amikor ki van táblázva, hogy nagyon eladó a lakás, vagy hogy régóta árulják és nem kel el.

2011. jan. 17. 15:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi egyébként a segítséget!
2011. jan. 17. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb mikor kikerül az ablakba. Amikor ingatlanoztam, akkor piszok sokan jöttek be így, hogy gyereknek kerestek közelben lakást, vagy épp magának keresett egy irodának való lakást a közelben de olyan is volt aki a környéken akart maradni, de nagyobb kéglire vágyott. :)
2011. jan. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez egy csendes kis utca, nincs igazán forgalom, csak aki itt lakik. Nem tudom, majd még gondolkodom rajta.
2011. jan. 21. 15:46
 9/10 anonim ***** válasza:

A közös képviselők szeretik magukat Istennek feltüntetni. A miénk elnöknek hívta magát, így írta alá a tájékoztatóit, ha valamit el akart érni, elnöki parancsnak titulálta. Tiszta kabaré.


A hirdetést szerintem nyugodtan rakd ki, csak konkrétumot (név, pontos cím) ne írj. Írd pl.: x négyzetméteres lakás ebben a házban az 3. emeleten eladó. Telefonszám.


Ha számonkéri, mondhatod, hogy az nem is a te hirdetésed, vagy nem te raktad ki, stb.

2011. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Majd felhívom az önkormányzatot, mert gonolom ott tehet, ha tehet feljelentést, hogy milyen, talán rendelet lehet ez.

Letépi, ha felteszem, úgyhogy hiába is tenném ki, annyira kis k@cs@g koma.

2011. jan. 26. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!