Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Eladjam a régi pénzeimet? Ha...

Eladjam a régi pénzeimet? Ha igen hol?

Figyelt kérdés
rengeteg régipénzt örökültem a nagypapámtól aki még az ö nagypapájától örökölte öket. vannak köztük egyedi darabok is bőrkötésben üvegkeretben amikböl csak pár van a világon. én nem tudom hasznukat venni. szerintetek eladjam? ha igen hol? vagy kinek?
2011. márc. 6. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem nagyon értesz hozzá akkor irtóra átbacnak.

Nekem is vannak, nem adom el mert eszményi értékük nagyobb.

Végül is Te tudod, nézz körül a vaterán hasonlók után akkor fogod tudni mi mennyit ér. Régiségkereskedőt nem ajánlom.

2011. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem a hasznuk miatt hagyták rád az őseid, valaki biztos sokra értékelte, szerette a gyújteményét és sokat kinlódott mig összegyűjtötte, én a helyednen nem adnám el
2011. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha eladod előtte szkenneld be őket, így megmaradnak neked is. Meg fel is töltheted valahová a képeket.
2011. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen ez a baj hogy nem nagyon értek hozzá és nem tudom kiben bizhatnék meg.:S

legsivesebben megszabadulnék tölük nekem sajnos nincs eszmei értéke se jelentősége.

nem tudok velük mit kezdeni a pénz meg jól jönne.

2011. márc. 6. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Numizmatikával foglalkozó oldalakon és aukciós portálokon érdemes utánaérdeklődni mennyit ér. Családi vagyon, te döntessz róla hogy eladod-e vagy sem, de arra azért gondolj hogy a te gyerekeid és unokáid is kell hogy öröljenek majd valamit amit nehéz időkben hasznosítani tudnak, szóval ha nem életfontosságú az a pénz amit utána kapnál én nem adnám el.
2011. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!