Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha gáznak tartom az Android...

Ha gáznak tartom az Android oprendszert, eladjam a 3 napos telefonomat?

Figyelt kérdés

Direkt egy olcsóbbat, a Huawei X3 típusú telefont választottam, hogy letesztelhessem az Android rendszert.

Kicsit túl van bonyolítva szerintem, bár kezdem érteni a lényegét, mégsem érzem mindent vivőnek. :D


Szerintetek eladjam, vagy próbálkozzak még vele egy kicsit? Első androidos és érintőkijelzős telefonom egyébként.


Ti mennyi idő alatt szoktátok meg?


2011. szept. 18. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Probálkozz vele !!
2011. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem meg, hogy tanulmányoztam az Androidot..

Mit tud, mit lehet vele csinálni, milyen programok vannak hozzá..

Hazahoztam, 5 perc múlva rootolt volt, másnap új ROM került rá, utána kíváncsiságból vagy 20, ma általam összeállított ROM van fenn, már 3 hónapja.

Lassan érik az új!!

Nekem tökéletes, de ha olyan telefont akarsz, hogy hazaviszed és úgy ahogy van használod, akkor Iphone..

Azért egy idő után rá jössz, hogy ott is hibádzik belőle valami.

2011. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

próbálkozz még 1 hétig, menny fel marketre és töltögess.

meg fogod szeretni, hidd el.

2011. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Add, de az értelmes rendszerek közül androidnál csak az iOS lesz egyszerűbben kezelhető, szóval érintőképernyős telók közül akkor mindössze az iPhone marad alternatíva.


Nekem iPhone-m volt, fél év alatt sem szoktam h mennyi helyen "buta" az android.


Ettől függetlenül ha neked az a bajod h nehezen használható akkor inkább adnék neki a helyedben 2-3 hetet. Fontos továbbá, hogy az alap rendszerre millióegy az életedet megkönnyítő, a telefon használatát egyszerűsítő progit szedhetsz le. Mindenféle launcerek, widgetek stb sokat segíthet a telefon használatába.

2011. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Android nem az a rendszer, amit 1-2 nap alatt teljesen kiismer a rendszer 1-2 hét múlva nagyobb lesz annak az esélye, hogy meg leszel elégedve vele. Nem vagyok Android-párti, de van Androidos telóm. Mint első Androidos telóval rengeteget szenvedtem vele, az első nap falhoz vágtam volna, ha lenne pár millám =D 1 hét elteltével viszont 180 fokos fordulatot vett a dolog. Igenis szerethető rendszer, csak eleinte kicsit nehéz vele...
2011. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*kiismer az ember.
2011. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!