Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Eladjam-e 1 Ha 32 aranykorona...

Eladjam-e 1 Ha 32 aranykorona termőföldem, amit 1/3 részben birtoklok 229-ezer forintért? Szükségem is lenne a pénzre, de azt hallottam a földárak az elkövetkezendőkbe fel fognak emelkedni! Tanács?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 18:17
 1/4 anonim válasza:
Igaz, én kicsit alternatív szemszögből vizsgálom a valóságot, de ha a helyedben lennék, én nem adnám el. A föld értéke pénzben nem kifejezhető, sokkal értékesebb annál.
2011. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Egyenlőre csak álom,hogy a föld ára nőjön. Legfeljebb akkor,ha külföldiek is vehetnek földet. Magyarországon inkább szabadulni akarnak a földtől,nem venni.
2011. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne add el, a földön megtermelheted, azt amire szükséged van, és hidd el, lassan tényleg csak az juthat élelemhez akinek földje van, és megtermeli magának. A másik az országunk földjei messze jobbak mint Európa más országaiban (még nem vegyszereztük agyon), és lassan véget ér a föld eladási tilalom, és akkor csak úgy jönnek majd a vevők Európából, és felvásárolják hazánk földkészleteit,így se földünk, se élelmiszerünk nem lesz, mert viszik ki majd külföldre, és egyébként is a föld, főleg ha termő, nagy kincs.
2011. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazábol 1 ha nem megyek vele semmire, nem hiszem hogy valamire is mennék vele az életben, kicsi széddarabolt földterület, magyar embernek adom el
2011. okt. 3. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!