Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan bolt, ahol használt...

Van olyan bolt, ahol használt fényképezőgépet vesznek be?

Figyelt kérdés
van egy 2 éves, garanciás, rettentő keveset használt, tehát kitűnő állapotban levő Olympus c-25 gépem, de kaptam egy új Samsungot, szeretném ezt eladni. Van ilyen bolt? Tudom, hogy van vatera... de most erre lennék kíváncsi. köszi
2011. ápr. 2. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak olyan üzletek amik ilyenekkel foglalkoznak, neten sokat találni belőlük. Sajnos csak viszonteladói áron veszik be a gépeket ami annyit tesz, hogy anno az én Sony A100-as gépemet 20ezerért akarták bevenni (amikor 50-60ezer még ma is az ára). Ami lássuk be sehogy nem éri meg.
2011. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Műszaki bizományik, esetleg spec. fotó-cikk szaküzletek, ahol foglalkoznak szerződéses bizományi értékesítéssel. Beadáskor, Te határozod meg, hogy mennyit szertnél érte kapni. (ha irreális árat kérsz, akkor egyértelműen közlik, hogy próbálkozz máshol!) Természetesen, míg el nem adják, neked polcdíjjat (tárolási díj) kell fizetned. Három hónap után, ha nem tudják eladni, felkérnek, hogy mérsékelj a beadáskor szerződésben rögzített áron, vagy vidd el a készüléket az üzletből, de előtte ki kell fizetned a szerződésben rögzített tárolási díjjat.

Ha időközben eladásra került a termék, az általad kért árból, levonásra kerül a tárolási díj, és a többit kp.-ben megkapod.

2011. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!