Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgépet ajánlan...

Milyen fényképezőgépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy fényképészetről szóló könyvet és nagyon megtetszett a téma. Szeretnék egy kicsit komolyabban is foglalkozni a fotózással,de sajnos jelenleg nem rendelkezem valami jó géppel (Hyundai L1033). Viszont szeretnék most venni valami komolyabbat, de nem tudom milyet. Egy fotós szaküzletben érdeklődtem, de amit az eladó ajánlott azt egy kicsit sokallom, 180 ezer forint volt.

Szerintetek milyet érdemes venni?

Körülbelül 50-60 ezer forintom lenne rá.


2011. máj. 8. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem már a második Fuji Finepix-em van. Sokat tud és szép képeket készít.
2011. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt megmondanád, hogy milyen modell, mert 16 ezertől 150 ezerig találtam.
2011. máj. 8. 17:14
 3/7 hümi válasza:
60ezer körül használtam már nagyon jó tükörreflexes gépeket lehet kapni, ha újonnan akarsz ilyen kategóriájút az 100e felett van.. Nikon, Canon, Fuji Finepix, Sony ezek nagyon jók és nagyon szép képeket csinálnak.. nekem Fujim van, igaz, hogy csak kompakt de nagyon megszeretette velem a fotózást : )
2011. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fuji Finepix S7000.

Nem tudom, hogy vagy vele, szerintem nem feltétlenül kell vadonat újat venni. Én a Vaterán találtam rá, alig használták. Ha jól emlékszem, olyan 40 körül volt az ára.

2011. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, nem is írtad, hogy digitálisat akarsz-e vagy a hagyományost.
2011. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Digitálisat. Inkább szeretnék egy újat venni már csak a garancia miatt is.
2011. máj. 8. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
50-60 ropiért Funji s1600/s1800 vagy Canon SX 130
2011. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!