Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgépet ajánlan...

Milyen fényképezőgépet ajánlanátok állatok fényképezésére?

Figyelt kérdés
Nem házikedvencekre gondolok hanem a vadonban élő állatokra.140000 a keret vagy max 150000. (elég kezdő vagyok úgyhogy nem tudom ennyi pénzből egyáltalán lehet-e jó gépet venni erre a célra) előre is köszi a válaszokat :D
2011. máj. 11. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt egy nulla? :)
2011. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elso, most miert? Ennyiert mar lehet jo gepet venni, csak eppen erre rajon a teleobjektivek nem eppen olcso ara...

(Kerdezo, a kerdes, neked mennyire eri meg, es mennyire ertesz hozza? Nekem van ismerosom, akinek >300e gepe van, de semmit sem ert hozza. Majdnem jobb kepeket csinalok az en ki olcso kompaktommal.)

2011. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én néztem el, mea maxima klumpa. :)
2011. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nemnagyon értek hozzá 14 éves vagyok jövőre angliába költözünk és ott fényképész suliba szeretnék menni. és felnőtt koromba meg állatok fényképezésével szeretnék foglalkozni. tehát most még nem nagyon értek hozzá de szerintem ha most megveszem a gépet suliba majd megtanítanának jól bánni vele.
2011. máj. 11. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Kerdezo, ez igy nem jo.

Mert, 1, odakint olcsobbak a fenykepezogepek, szoval megeri ott venni, ha mar kintvagy

2, azt is megfogjak tanitani, hogy melyik gepet erdemes, es miert megvenni. Szoval, nem jarsz ugy, hogy foloslegesen adtal ki penzt, mikor nem is arra van szukseged igazan, amit vettel.

2011. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!