Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem furcsa a Teszvesz számlázá...

Nem furcsa a Teszvesz számlázása? Engem épp most függesztettek fel, és szerintem abszolút nem jogosan. Elsején jött az e-mail, hogy máig (14-ig fizessek).10-én befizettem, közvetlenül az oldalról átutalva a pénzt. Kaptam is róla visszaigazolást.

Figyelt kérdés

Erre most felfüggesztenek, mondván, hogy nem fizettem.

Közben meg szintén elsején kaptam egy másik e-mailt, hogy 15-én, azaz holnap, számlát állítanak ki kb. 1000 Ft-ról. Namost szerintük ezt kellet volna már befizetnem, mert most ahogy belépek, már fizethetném is, igaz, hogy még számlát se kaptam.


Ezen felbuzdulva, mondom megnézem az egyenlegtörténetet.

Rábökök, hogy 2009 december, erre legfelül kijön, hogy 2009 január, de közben az adatok helyesek alatta, decemberiek. Végösszeg: nem egészen 1000 Ft.

Átlépek most januárra. Mit látnak szemeim? Kezdő egyenleg négyezer akárhányszáz úgy, hogy semmit nem adtam el, és nem töltöttem fel...


Nálatok minden oké? :S


2010. jan. 14. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A jövőben nem TESZVESZEl! Jól kibabráltak veled. Ebből tanultál!
2010. jan. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ó, köszi az értelmes hozzászólást...

Évek óta teszveszezek, és eddig nem volt semmi.

2010. jan. 15. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!