Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Tényleg...

Melyiket válasszam? Tényleg annyira fontos? (fényképezés)

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy alap kategóriás tükörreflexes Canon fényképezőgépet. Van hozzá egy 18-55-ös széles látószögű objektívem, viszont szeretnék egy telét is hozzá.

Kinéztem két lehetőséget: egy 250-es optikát, ami képstabilizátoros (IS) és egy 300-ast, ami nem képstabilizátoros.

Az első drágább, de "kevesebb", míg a második olcsóbb, de "több".

Sajnos kezdő vagyok és nem szeretnék olyat venni, amit csak állványról tudok majd használni.

Tényleg olyan fontos a képstabilizátor?

Régen megvoltak nélküle is...


2011. jún. 24. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy éles, vagy homályos képeket szeretnél készíteni.

Feltételezem, hogy éles képeket, és én így a drágább, de "kevesebb" kategóriát választanám.

Igen, régen megvoltak nélküle is, mert akkor még TUDTAK FOTÓZNI. A mai modern világban már nem sok olyan ember van aki tényleg ért a fényképezéshez.

Ez azért van mert ma már az emberek tudását nagy részben felváltja a sok fényképező.

Na mindegy, a kérdésre válaszolok: én a képstabilizátorosat választanám.

2011. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!