Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nagyon érdekel a fényképezés...

Nagyon érdekel a fényképezés (főleg makrós képeket szeretnék készíteni) melyiket válasszam az alábbi 2 gép közül?

Figyelt kérdés

Sony DSC H10 vagy Fujifilm Finepix S5800


köszi


2009. szept. 12. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a Sony-t választanám,de végül is te döntessz.

A Fuji viszont olcsóbb és majdnem olyan jó.

2009. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Fujifilm Finepix S5800 as gépem van.Kiválló makró képeket csinál. Sokat tud és jó minőségű. Nem utolsósorban az ár is nagyon jó. Amikor én vettem utána olvastam a neten, ezért is választottam ezt. A Sony-nál inkább a nevet kell megfizetni. Mindenképpen hagyományos fényképezőgép márkát vegyél.A Sony maradjon csak a tv-nél, hi-fi-nél stb.
2009. szept. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
vegyél inkább egy Canon EOS 500D -t:)
2011. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a macro nem azt jelenti amire gondolsz.Te közelképre gondolsz.Azt mindkettő tudja, macro-t viszont egyik sem. ;)
2011. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!