Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik netbook a jobb, Asus...

Melyik netbook a jobb, Asus vagy Acer?

Figyelt kérdés

Nebookot szeretnék venni, viszont ez a két márka között nem tudok dönteni. Olyat keresek amin win 7 vagy xp van, de nem starter.

Tetszik még a Sony Vaio is, viszont drága. Az Apple-t is nézegettem, na ez még drágább. :))) Így maradtam az Acernél és az Asusnál.

Nem szeretnék notebookot, mert utazás miatt lenne szükségem a kicsi gépre.

Főbb dolgok amiket szeretnék rajta csinálni: filmnézés, netezés és a képeimet legyen hol tárolni. Fontos a hosszú készenléti idő is.

Köszönöm


2011. jún. 26. 20:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Asus
2011. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Nálam acer one van,nem valami fürge...sőt!

De amire kell,arra elég. Azt tartsd szem előtt választáskor mindig, hogy mire fogod használni.

2011. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Acer
2011. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kapcsolattartás miatt szeretném, viszont úgy vagyok vele, hogy ha már gépet veszek akkor legyen a jobb, mert később szeretném az egyetem alatt is használni. Acer Aspire One-okat nézegettem. Ezek szerint lasssú?
2011. jún. 26. 20:54
 5/19 anonim válasza:
Nekem Asus eee PC-m van. At akksija sz*r de amúgy jó kis gép.
2011. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Eddig Acer notebook-om volt, sajnos eléggé befürödtem vele. Idén lesz 3 éves, de baromi cammogós (pedig nincs rajta dokumentumokon és képeken kívül semmi), túlmelegszik és kikapcsol, percekre lefagy.

Apunak vagy 5 éves az Acer-e, semmi baja nincs.

2011. jún. 26. 20:56
 7/19 anonim ***** válasza:
én meg az Asus cuccaimmal fürödtem be. de szerencsére már sikerült túladni az összesen. apámnak acer lcd monitora van, az fasza.
2011. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

"Acer Aspire One-okat nézegettem. Ezek szerint lasssú?"

A win starter nem a legjobb választás rá,xp vel bizonyára gyorsabb.

2011. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem is acer aspire one-om van, semmi gondom vele. Az enyém nem lassú, és amiket leírtál, azoknak a kritériumoknak tökéletesen megfelel.
2011. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Starter-eset nem szeretnék. Direk úgy keresek, hogy ne Starter legyen rajta.
2011. jún. 26. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!