Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik netbook a jobb? Samsung...

Melyik netbook a jobb? Samsung 150 vagy Acer One Happy?

Figyelt kérdés

Szóval...azért netbook, mert valami kicsire van szükségem. Mármint, van notebookom, de szegénykém van vagy 2-3kg (Acer). Úgy néz ki, hogy kiköltözöm külföldre legalább 1 évre, és háát nem igazán akarom azt a gépet cipelni magammal, ráadásul az aksi ideje is alig 1,5 óra (egy Szeged-Bp távolságot nem díjjazott filménézés miatt). Ez a 2 fajta tetszik. Igazából netezésre lenne csak használva, meg képek tárolására.

Tabletet nem szeretnék, mert van PocketBook-om, kb ugyanazokat tudja. Azon az msn-t nem szeretem használni. :S

Vélemények?


2011. ápr. 11. 16:02
 1/9 bp1985 ***** válasza:
Végülis mindkettő jó, egyikből sem jön vissza tömegesével, mint egy asus eee-ből. Bármelyiket megveheted, nyugodtan.
2011. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltál!

Az asus nem jó?

Igazából nem én ragaszkodom ezekhez a márkákhoz, hanem a család (nagy Acer fanok), de nekem emg a samsung tetszik.

2011. ápr. 11. 18:39
 3/9 bp1985 ***** válasza:
Szervizügyileg nem jók. Ha minden márkából eladunk 10-et, tegyük fel, akkor asusból visszajön 6, fujiból 6, acerból 3, samsungból 3, msi-ből 2, lenovo-ból 1
2011. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hm...azért az nem semmi :O

Msi-n is gondolkodtam, de kicsinek tűnik az aku ideje (3óra). A másik 2 6-12 ígér...

2011. ápr. 11. 19:27
 5/9 bp1985 ***** válasza:
A samsug valóban elmegy 8-10 órát. A 12-őt már nem merem mondani, mert ahhoz nem szabad csinálni semmit nagyon.
2011. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az Acer jobb. A Samsung -tapasztalataim szerint- szemetet gyárt. Olyat ne vegyél!
2011. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na igen én is gondoltam, hogy a 12 kicsit túlzás, főleg ha használja az ember. Az enyém is 3órát ígér...aztán bírja 1ig. :S 1,5ha csak netezek.

Akkor lehet megnézem magamnak az Acer-t. :)

2011. ápr. 11. 19:57
 8/9 bp1985 ***** válasza:

A Samsung -tapasztalataim szerint- szemetet gyárt.


Eddig hány samsung netbook/notebook ment át a kezed között? Nem vitatkozni akarok, csak megkérdezem. Dolgozol te naponta 40-50 darabbal?

2011. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bp1985 ***** válasza:
Ja, és nem csak a számtech részére gondolok itt. Itthon csak samsung termékem van( tv, hifi, dvd, mikró, hűtő) Egyiknek sem volt soha semmi baja.
2011. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!