Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek jó döntés lenne...

Szerintetek jó döntés lenne ha acer aspire one happy-netbook-ot vennék?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy netbook-ot aminek van színe,és egy barátnomnek van egy ilyen gépe és o meg van vele elégedve,én 11éves lány-vagyok!
2011. márc. 16. 19:04
 1/5 svegerpeter válasza:

Hali


internetre tökéletes, ha másra nem akarod használni akkor hajrá

2011. márc. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Barátnőmnek is ilyen van. Nagyon szereti.
2011. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a válaszokat,csak annyit szeretnék még,hogy dvd nézésre,skype-ra és msn-re is jo lenne?
2011. márc. 18. 14:54
 4/5 svegerpeter válasza:
zekre mind jó de csak letöltött filmet tudsz rajta nézni mást nem mert nincs benne meghajtó ugyebár.
2011. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden netbooknak van színe :D

Megvetted már? Én most vettem pár napja, és nekem nagyon bejön, jól néz ki, szebb a színe élőben, mint a képeken (nekem kék van), könnyű szállítani, sokáig bírja az aksi. Netezésre nagyon jó, filmnézésre elmegy (én mondjuk jobban szeretem nagy képernyőn nézni a filmeket), ha játszani akarsz rajta, ahhoz már nem annyira. Mondjuk én munkagépnek vettem, többnyire utazás közben írok rajta, ahhoz meg minden gép jó, aminek bírja az aksija :D Látom, elég régi a kérdés, de ha esetleg még nem vetted meg, Media Marktban csak 50 ezer forint asszem, még most is, legalábbis én annyiért vettem hétfőn.

2011. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!