Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen oldalakon találok...

Milyen oldalakon találok hasznát tükörreflexes fényképezőt?

Figyelt kérdés
Eddig csak hobbiként vettem a fényképezést de most már szeretnék ismerősöket fényképezni a szabadban és portfóliót készíteni, de nagyon sokba kerülne új onnan és még csak tizenöt éves vagyok. Szóval használtra gondoltam fontos hogy optikai zommos legyen (nagy) és hogy kézzel is állítható legyen vagyis ne csak automata program legyen rajta. Előre is köszönöm a válaszokat! :))
2011. jún. 28. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A Vatera.hu-n vannak.Az hogy nagy optikai zoomos attól függ hogy az eladó olyan optikával adja e.Ha veszel egy Pentax K100-at ahhoz nagyon sok olcsó mechanikus optikát tehetsz fel mert a legkompatibilisebb gép az összes márka között optikákra.És lehet elég sok optikát venni a Vaterán.
2011. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tükrös gépeken eleve állítható manuálisan az élesség blende és záridő.
2011. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Javaslom az index fórum Canon EOS adok veszek témáját. Sokat hirdetnek, adhatsz fel keresői hirdetést és szólnak, ha valaki le akar húzni (esetleg tanácsokat is kérhetsz, de ezzel ne offold szét, ha nem muszály).


Van Nikon adok-veszek is, de kisebb a forgalma. Más márkát nem ajánlok a hozzájuk tartozó kis objektívválaszték miatt.

2011. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gergoap ***** válasza:
Pixinfo.hu
2011. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!