Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tükörreflexes fényképezőt...

Tükörreflexes fényképezőt szeretnék vásárolni. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Tudna valaki segíteni, hogy melyik márka közül válasszak? Nikon, Fujifilm, Canon, Olympus vagy Panasonic? Hallottam már mindről jót is, rosszat is, de sajnos nem tudom mit tegyek. Előre is köszönöm a segítséget.
2011. nov. 4. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy melyiket választod. Mindegyik jó. Csak a pénztárcád szabhat határt.
2011. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol ezek a kérdések, de azt senki nem írja, hogy mennyiért szeretne beruházni. Egyébként én Nikont vagy Canont javaslom, mert ott a legjobb az objektívválaszték.
2011. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen-igen, egész nap böngésztem a netet és leszűkítettem erre a 2 márkára. Mindkettőről csak jókat hallottam, lehet, hogy a Canon mellett döntök, mert, hogy egyszerűbb a kezelése, a pénz meg hát igen, gyűjtöttem rá, de 250.ezer fölé semmilyen körülmények között nem megyek, az alatt meg mindegyikből lehet kapni jobbat, ezért nem is írtam árat. Köszönöm a segítséget :)
2011. nov. 5. 00:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha akarsz videót, akkor egy 600D hasznos lehet a kihajtható kijelzőjével, de ha nincs erre szükség, úgy elég a 550D is. Igazából képminőségben majdhogynem egy 1100D is megteszi (de videóban az abszolút béna), csak én szeretem, ha van a gépen csúszásgátló markolat.


Minél olcsóbb vázat veszel, annál több pénz marad objektívre, ami fontosabb is, mint a váz.

A 18-55 kitobit megtartanám, és mellé vennék valami használható telét. 550D-hez van duplakit, az 55-250 obi egész elfogadható. 1100D mellé még egy 70-200 f4 is beférne :)

2011. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez igazán hasznos válasz volt, köszönöm. Igazából én is az 550d-t néztem ki, csak nem tudom, hogy objektívvel együtt vegyem, vagy azt inkább külön utána, Hogy lenne ésszerűbb?:)
2011. nov. 7. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan obi van hozzá, amit szeretnél, akkor kitben vedd, úgy olcsóbb. Amíg nem tudod, igazából mire is van szükséged, addig használd a 18-55 IS II kitet.
2011. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gergoap ***** válasza:
Én Canont nem vennék a helyedbe, rossz a fogásuk, kicsi a markolatuk! Pentax és Nikon, ezeknek van normális fogásuk. Érdemes kipróbálni pl. a Media Marktba, ahol minden márka ki van rakva!
2011. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!