Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Átvertek, Mit tegyek?

Átvertek, Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma pont 2 hete, hogy vásároltam 29.000 FT-ért egy Xbox 360-at a vaterán. 3 PIROS LED-es lett(tönkre ment). Valószínű, hogy már hibás volt, megjavíttatta, majd eladta, mintha hibátlan lenne. Eddig CSAK Pozitív visszajelzést kapott! Ezért bíztam benne.

Azt írták, hogy "hibátlan újszerű", de amikor kihozták a hozzánk, megmutatás közben, benyomták, hogy vegye be a CD-t az Xbox, és hozzá kellett érni, mert nem vitte be. Azóta is ilyen...

2 Hét alatt tönkre ment :( PIHENTETTEM, Hűtésmódosított minden! Azon a napon felmentem az xbox-ért, mert akitől vettem el kellet utaznia. Budapesttől(ahol Én lakom) 120 kilométerre nyaraltam egy faluban, nagyszüleimnél. Az utiköltség az + 5.000 forintomba került.


Már Értesítettem azt akitől vettem, de még nem válaszolt.


Kérem adatok tanácsokat mi tévő legyek! Mit csináljak, ha nem adják vissza a pénzemet? Nagyon Köszönöm!!


2011. júl. 23. 16:31
 1/8 anonim válasza:
Van rá garancia?
2011. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs :( mert használtan vettem. Azt mondták 2008-as alaplap van benne, de az xbox hátára az van írva, hogy 2007-es...
2011. júl. 23. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:

A Vatera leírásában ott van (volt), hogy van-e rá garancia?

Sok elektronikus eszközt javítottam, de olyat nem igen tudnék csinálni, hogy csak 2 hétig legyen jó.. Ha egyszer megcsináltam, akkor az jó volt.

2011. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincs.. Azt írta, hogy 2008-ban vásárolt, és az xbox hátán az van írva, hogy 2007...


Itt a hirdetés: [link]

2011. júl. 23. 16:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok mindent lehet nem tudsz tenni sajnos:S Az is lehet hogy csak egy nagy véletlen hogy pont nálad romlott el. De az is hogy átvertek.:S
2011. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaaaa, és VAN RAJTA 3 MATRICA, aláírással! És dátummal! egyik levan kaparva egyiknek csak a fele van meg, és egyik még teljesen megvan.
2011. júl. 23. 17:00
 7/8 anonim ***** válasza:

2008-ban vásárolt, és az xbox hátán az van írva, hogy 2007.


Itt semmi ellentmondás nincs, legyártják, szállítják (hajóval Kínából Európába), kereskedőhöz kerül, annál is áll (hacsak nem veszed meg tőle az érkezés napján)...

Még az is lehet ezekkel a dátumokkal: gyártották 2007 december, eladták 2008 január, összesen akár 1 hetes!

2011. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Vegyél másikat a vaterán.
2011. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!