Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van nagyon rossz laptop?

Van nagyon rossz laptop?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kapok ajándékba egy laptopot,szerdán veszi fel a futárszolgálat,mindegy is. És már nagyon izgulok.

De mindenki (anyukám,apukám) is azt mondják,ne éljem bele magam,mert lehet,hogy egyáltalán nem fog tetszeni.

Annyi biztos,hogy nem ilyen kicsi lesz hanem normális(nagyobb) méretű.. de igazából nekem nincsenek nagyon elvárásaim,de kicsit megijesztettek..


Most biztos nem értitek a kérdést,szóval Nektek van olyan laptop ami egyáltalán nem tetszik?:)

(bocsi,de nagyon be vagyok már 'zsongva')


2011. szept. 6. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát köszi.

(fekete színű ennyit tudok még)

2011. szept. 6. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyomorult senkiházi vagy. Ajándékba kapsz egy laptopot és már előre azon nyavajogsz, ha nem fog tetszeni. Akkor meg add tovább egy viszonylag épelméjű haverodnak, aki örül majd neki.
2011. szept. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

MI bajod van?Ki mondta,hogy továbbadnám?

Most úgy őszintén?! Nem is ismersz,mi soha nem tudnánk laptopot venni és most kapok egyet lehet ,hogy neked tök természetes ,hogy kapsz egy gépet az a te dolgod,de képzeld nekem nem az és már nagyon izgulok!

Amúgy meg jelentve vagy,köszi,hogy írtál.

2011. szept. 7. 15:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Még! Még!
2011. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!