Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptop-ot szeretnék venni, de...

Laptop-ot szeretnék venni, de nem tudom mi a jó mi a rossz. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Segítenétek, hogy 100-tól 140 ezerig mit vegyek milyen operációs rendszerrel, milyen alaplappal, procival ha főleg netezésre, filmnézésre használnám, de azért néha ismertebb játékokkal is szeretnék rajta játszani.
2010. márc. 7. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha Linuxot kérsz rá, olcsóbban megúszod (spórolsz legalább 20k HUF-ot a Windowshoz képest). És semmivel sem rosszabb.
2010. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem azért, de a laptop nem játékra van, ez már annyiszor el lett mondva. Játékra ott az asztali, amúgy nekem Toshibám van, nagyon jó.
2010. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A válaszokra én is kíváncsi lennék, én nyáron szeretnék majd laptopot venni 100-150 ezer között. Én netezésre, filmezésre, vágásra használnám. :)
2010. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100-140 ezer közötti kategóriában én is tudnám ajánlani a toshibákat, bár én oprendszer nélkül venném inkább, ha itt kérdezősködsz, valszeg nehezedre esne megoldani, hogy linux alatt rendesen működjön, egy windows-zal pedig plusz 20-30ezer lenne, és az előtelepített windows amúgy is nagyon idegesítő tud lenni néha. Játszani meg tényleg ne laptopon akarj, főleg ne ilyen árkategóriában, mert nehezen fogsz találni ilyen árak mellett külső memóriás videokártyával meg hozzá illő procival gépet.
2010. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem játékra való, de sokat utazok.

Akkor ne op. rendszerrel vegyek, hanem én magam tegyem rá?

2010. márc. 7. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!