Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet összekötni a...

Hogy lehet összekötni a Számítógépet a TV-vel?

Figyelt kérdés
Van mindenféle kábelem, meg ha kell veszek is, csak ha valaki tudja, légyszíves írja le, hogy hogy lehet azt megcsinálni, hogy látszódjon a gép képernyő tartalma a TV-n.
2009. ápr. 26. 19:38
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy a gépen S-Video kimenet van, a tv-n pedig SCART.
2009. ápr. 26. 19:39
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

A gép s video kimenetét összekötöd a tv scart bemenetével valamilyen úton-módon.Eddig szerintem tudtad.A tvt a megfelelő av-ra állítod.Aztán windows xp-nél:


Jobb klikk az asztalon/tulajdonságok/beállítások.


A kettessel jelölt monitort az egyeshez képest megfelelő helyre húzod,ha már ott van,akkor megmozgatod,és elengeded.Engedélyezed,amikor rákérdez,alkalmaz,ok.


Ezután át tudsz húzgálni a monitorról a tvre bármit.Ikonokat,ablakokat...stb

2009. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
Az S-Viodeo vagy SVHS kimenetet nem lehet csak úgy összekötni a scart bemenettel, mert a scarton kompozit (vagy összetett) videójel van és azt vár, az SVHS-nél pedig külön van a videó a szinkron és a világosság jel. Ezeket egy megfelelő erősítővel összegezni kell és azt kell a scart bemenetre kötni.
2009. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy nekem ott csak egy monitor van, én nincs 2-es.
2009. ápr. 26. 20:12
 5/28 A kérdező kommentje:
Vagy csak azután jelenik meg a 2. képernyő, ha csatlakoztatva vannak a kábelek, mert most éppen nem.
2009. ápr. 26. 20:14
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszra reagálva:


Érdekes,nekem semmilyen erősítő sem kellett,mégis működik.


A kérdésre:


[link]

2009. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
De azt, hogy 2 monitor jelenjen meg, azt hogyan tudom elérni?
2009. ápr. 26. 20:19
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nálam nem scart van,hanem rca.
2009. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ott van magától.Nem tudom mi lehet a baj,guru azért nem vagyok,de vidokártya driver hiányára/hibájára tippelek.


Scartra meg pl úgy is rá lehet kötni,hogy beledugsz egy átalakítót rcara,és egy rca-svideo kábellel összekötöd.Bár azon a bizonyos scart-rca átalakítón van egy in/out kapcsoló,lehet,hogy erre gondolt a második válaszoló,és igaza van.

2009. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
De dugd bele a kábelt,aztán majd meglátod.
2009. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!