Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom összekötni a HP...

Hogyan tudom összekötni a HP Pavilion a6542. cs számítógépet Samsung HT-C350 házimozival? Az 5.1-ben való zenehallgatás szempontjából érdekelne.

Figyelt kérdés
A kábel típusát kérlek pontosan adjátok meg, esetleg képet is linkelhettek. Köszi előre is :)
2010. nov. 28. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
3,5" jack<->rca kábel kell hozzá, szinte mindenhol kapni. Stereoban fog szólni, nincs értelme egyébként ha csak az 5.1 miatt csinálod, prologic pedig hihetetlen mód el tudja a zene dinamikáját rontani. Ha nincs másik hangszóród persze kösd össze, annál jobb. Az igazi 5.1-es zenei hangzáshoz 5.1-re masterelt ac3 zenéket kell keresned, nem sok van megsúgom.
2010. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Panda Péter ***** válasza:

(tudom, hogy nem illik nagybetűvel írni, de ez kellően érzékeny téma nekem)

ZENÉT STEREÓBAN KELL HALLGATNI!

Az, hogy szét van szedve a hangkép mély, közép és magas sávokra, és azok térben is el vannak távolítva, tökéletes mozizáshoz, de zenehallgatáshoz SZ@R!

Kell egy jó minőségű két (vagy több)utas hangfalpár, egy erősítő, és külső DAC, FLAC zenék, és úgy már mehet a menet.

Ha filmezésre kell, akkor vegyél egy külső hangkártyát (vagy ha van a laptopon expresscard hely, akkor abba valót) és egy házimozi erősítőt, és told rá arra.

Ha nem találsz olyan hangkártyát a géphez, ami ki tudja tolni magából a digitális hangot, akkor a térhatásról valszeg le kell mondanod, és filmezésre is marad a stereo.

-audiophile-

2010. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!