Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kereskedelmi ügynöki tevékenys...

Kereskedelmi ügynöki tevékenységet milyen TEÁOR szám alá kell sorolni? Speciális eset, nem akarok állandóan ezzel foglalkozni, csak alkalomszerűen, ha lehetőség adódik rá.

Figyelt kérdés

Röviden arról lenne szó, hogy speciális fém alapanyagot szeretnék "A" partner (Külföldi kereskedő) és "C" partner (végfelhasználó) között közvetíteni, mint "B". Olyan módon, hogy nem akarom raktározni, nem akarom látni a terméket, csak egy irodából a két fél igényeit összehozni.

Nem kereskedésre, nagykereskedésre gondolok.

Egyszerűen tudom, hogy "A" -nak mi kell, tudom, hogy "C" árulja, de "A" lusta megkeresni "C"-t. Tudom mennyibe kerül a termék és mennyit ér meg "A"-nak. Rátenném, amit lehet, az így keletkezett hasznon osztoznék "C"-vel, hogy ne legyen érdeke kikerülni. ”B” és ”C” egymás közt az egészet le szeretné papírozni.

(Nem kell nagy összegekre gondolni, sűrű fillér szindróma)


2009. febr. 9. 20:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!